| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

V návaznosti na příspěvky z diskuze Jak se nejlépe připravit na pohovor, kde diskutérka pracující v oblasti lidských zdrojů uvádí jako příklad plat asistentek, bych se vás ráda zeptala, s jakým platem jste se na pozici asistentka setkaly. Diskutérka tam uvádí, že plat na pozici asistentka se v Praze pohybuje v rozmezí ca. 25-40 tisíc Kč s tím, že u pozice s minimálními požadavky, bez specializace, například jazyky apod. nebo je to menší firma je možné říci si tak o 28 tisíc Kč a u pozic specializovanějších s jazyky, nebo tam, kde se např. připravují konference a jiné "odbornější" činnosti se plat pohybuje v rozmezí 35-40 tis. Kč. Mně to přijde na dnešní dobu jako nereálné, zvláště když vidím, že plat 35-40 tis. Kč je nabízen samostatné účetní s AJ, vedoucí účetní s AJ, už i informatikům a dokonce i střednímu managementu. Sama mám VŠ, státnice ze dvou jazyků a praxi ca. 10 let a po návratu ze zahraničí jsem se snažila najít si v ČR práci. Jakmile jsem zmínila plat nad 25 tisíc, tak nebyl zájem...Ráda bych asistentku za 35-40 tisíc dělala, jenže když člověk řekne plat nad 25 tisíc, tak může často na místo zapomenout.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.