| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jsem a přináší mi to hodně, mám tam lidi ze škol, kam jsem chodila (celkem 4, 3 gymply a jedna VŠ) a zámé z daleka, z blízka, zkusím zkráceně dát body, co mi to přináší:

1) snažší domluvu s rodinou a kamarády (kdy kde jak se uvidíme, píše mi i 70letá teta, emaily je pak zasekaná schránka co do přehlednosti a do nekonečna rolovat dolů, nuda)

2) vyhledání starých kontaktů

3) přesné rozlišení sdílení podle zájmů, mám skupinu maminek, kde řešíme děti, skupinu psychoanalytiků, kde filosofujeme na téma psychoanalýzy, téma psychoanalytické vtipy, kam přispívám těm, kdo je mají rádi, ale nezatěžuju ostatní, pak mám zeď, kam sdílím co se mi líbí těm, kdo mají zájem jako šíření informací všeobecně a pak sdílím s blízkými přáteli a rodiou (to mám tak astavené) alba s dětmi. Třeba 70letá tchyně mi hned píše pod fotky vnoučat, to samé druhá babí.

4) zmíněné rozšiřování fotek příbuzným kluků, kluci tam sdílí s: všemi třemi babičkami, s 4 tetami, s prababičkou.

šíření informací, infokanál
5) všeobecný - sdílím třeba zajímavé články o jídle, zdraví, a také humor
6) specifický - přidám se k odběru novinek mých zájmů, třeba rozvoz mléka, čerstvé těstoviny, farma, od které kupuju drůbež a tak vím novinky


Jen tomu člověk nesmí moc propadnout (byla jsem jednu dobu na hraně) a neměl by sdílet každou pytlovinu...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.