| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

- sportovci? nesmí, vždyť je to svinstvo, za pár kopnutí, ještě navíc prohrají, tolik peněz vydělávat
MEZI PŘÍJMY SPORTOVCŮ JSOU OBROVSKÉ ROZDÍLY - DLE TYPU SPORTU A VÝKONOSTI. ALE OBECNĚ VZATO, NEVÍM, PROČ SE NĚKOMU PLATÍ ZA TO, ŽE BĚHÁ, SKÁČE, PLAVE... JAKÝ JE PŘÍNOS PRO SPOLEČNOST? MOŽNÁ, ŽE DÁVAJÍ DOBRÝ PŘÍKLAD,ABY SE LIDÉ ZAJÍMALI O ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL. ALE OBECNĚ VZATO SE MI MILIONOVÉ VÝDĚLKY ŠPIČKOVÝCH SPORTOVCŮ NELÍBÍ, MYSLÍM ŽE SPOLEČNOST BY MĚLA INVESTOVAT DO JINÝCH ODVĚTVÍ, NEBO NAPŘ. DO NEVÝKONOSTNÍHO SPORTU DĚTÍ

- politici? no, to už vůbec, to je přece společenský kolorit
PŘI SLEDOVÁNÍ NAŠÍ POLITICKÉ SCÉNY NO COMMENT

- bankéři? mají královské platy a všechno to jde z našich peněz, z poplatků
JAKO PROBLÉM VIDÍM ANI NE TAK VYSOKÉ PLATY BANKÉŘŮ JAKO SPÍŠ TO, ŽE KDYŽ SE BANKÁM NEDAŘÍ, POŽADŮJÍ STÁTNÍ POMOC - A VYSOKÉ PLATY SI PONECHAJÍ

- vysocí manažeři velkých, nedejbože státních, podniků?
ZÁLEŽÍ, JESTLI JSOU TY PODNIKY VÝDĚLEČNÉ A JESTLI NEMAJÍ MONOPOLNÍ POSTAVENÍ NA TRHU (NAPŘ. PANU VANČUROVY ZE STUDENT AGENCI NEZÁVIDÍM NIC)

- advokáti, exekutoři? x článků v poslední době, jak je to nemravné, vydělávat na lidech
EXEKUTOŘI SE V ČECHÁCH UTRHLI ZE ŘETĚZU. PŘIJDE TI V POŘÁDKU, ABY ODMĚNA EXEKUTOROVI BYLA VYŠŠÍ NEŽ DLUH SÁM? ABY SE VYMÁHALI PROMLČENÉ POHLEDÁVKY?...

- zdravotní pojišťovny? na Slovensku jim před pár lety Fico dokonce zisk zakázal zákonem
NEZAREGISTROVALA JSEM

- provozovatelé slunečních elektráren? no, to je přece tunel jak vrata
NO, POKUD PROVOZOVATELÉ SLUNEČNÍCH ELEKTRÁREN VYRÁBĚJÍ PROUD I V NOCI A VYKÁŽÍ VÍCE SLUNEČNÍCH DNÍ NEŽ V ŘECKU, TAK JE ZA JEJICH ZISKY OPRAVDU NEMÁM RÁDA

- realitní agenti? tý bláho, třikrát byl u nás na prohlídce, kupce našel a provizi si účtuje 80 tis, to je šílený...
NEZAREGISTROVALA JSEM

- pohřební služba? smí vůbec vydělávat na lidském osudu? neměli by nejradši dělat jen za náklady?
NEZAREGISTROVALA JSEM

- vlastník-pronajímatel nemovitostí? nic nedělá, nic nemusí, jednou za měsíc vybere činži...
NEZAREGISTROVALA JSEM - MAX V 90-TÝCH LETECH, KDY TRŽNÍ NÁJMY V PRAZE BYLY OPRAVDU OTŘESNÉ

KOLIK VYDĚLÁVAJÍ UČITELÉ NEVÍM

LÉKAŘI - TI SE SOUKROMOU PRAXÍ VYDĚLÁVAJÍ OPRAVDU HODNĚ, V NEMOCNICÍCH JSOU NA TOM TROCHU HŮŘ + VĚTŠÍ STRES

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.