| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Je mi 39 let, mám VOŠ ekonomického směru a 2 roky jsem bez stabilní práce. Za tu dobu jsem si zvykla pružně shánět přivýdělky a doplňovat rodinný rozpočet částkou kolem 6-7 tisíc Kč. Brigádničím v oboru péče o rodinu a domácnost, jsem neustále v pohybu a mám i dostatek času a kontaktu s lidmi.
Teď mi vyšlo zaměstnání přes známou, 20 tis ve hrubém. Pojí se s tím dojíždění asi hodinu tam a hodinu zpět, sedavé zaměstnání. Obsah té práce bych mohla zvládnout, ale trochu strach mám, jde o účetnictví v neznámém programu. A tak si říkám, že bych vlastně nemusela. Manžel sice hodně pracuje a mohu mít pocit, že žiji na jeho úkor, ale on bude ve stejném tempu, ať budu vydělávat nebo ne.
Vyčítám si, že nemám po takové době tu správnou radost, ale poručit si neumím.
Myslíte, že jsem líná? Že to nemám řešit a nastoupit? Mám se stydět?
Děkuji Vám za případné odpovědi.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.