S tím letos a loni neporadím, je v tom dost chaos co bude vlastně platit, tak snad poradí někdo proškolený.
Ale s tím domem, technicky není potřeba vůbec nic, prostě se dohodnutá část podílu převede. Pokud jde o užívání nemovitosti, může s tím být spojena dohoda spoluvlastníků o užívání té které části domu. Což možná i doporučuj, záleží jak spolu vycházíte. Ono to tak třeba mívají i menší bytovky které nejsou rozděleny (v katastru) na jednotlivé bytové jednotky. Nap.ř každý vlastní 1/6 celého domu a má právo k užiování konkrétní bytové jednotky.
Další možností je rozdělení domu i na dvě samostané bytové jednotky, což je trochu složitější, dražší a už to vyžaduje např. vlastní vchod atd. Má to své výhody ale je to o hodně komplikovanější a ne vždy to jde.
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.