| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já bych koupila noťase, aby u toho dobře seděla, dívala se pod správným úhlem a nemařila si oči, ale záleží na tom, kde ho budete používat, jestli na cestování, tak je tablet samozřejmě lepší. naše děti mají notebooky Lenovo a drží jim už roky, mají klasickou velikost, žádné dětské napodobeniny. Názory jsem nečetla, ale určitě živě vidím, jak jsi tu dostala kázání, že to je naprostá zbytečnost :-) a dítě bude závislé neb něco podobného. Tak já tě můžu z vlastní zkušenosti ujistit, že ač třeba konkrétně syn dostal svůj vlastní počítač ve 4 letech, tak závislý opravdu není :-), rozhodně raději jde ven a doma sáhne po knížce, než po počítači, starší dcera ho většinou zapne, když potřebuje něco do školy, je v 5. třídě, tak se jí hodí i několikrát týdně, oba dva na něm hrají šachy, kde si mohou nastavit úroveň obtížnosti pro svůj věk, pak si pouští písničky na youtube, případně večer nějaký film pro ně vhodný. Takže zvažte, na co tablet přesně chcete používat a podle toho bych koupila klidně toho noťase.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.