| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"ale i proto, že když ve všech letech dostanou první tablet, co sakra dostanou třeba v patnácti?! A tak by se dalo pokračovat dál."

Spirálo, to jsem tu včera psala do tématu, jaký tablet pro prvňačku - taky nevím, jaké dárky pak dávat - ale asi je fakt, že s málem roste chuť, takže jestli teď dostanou Ipad či jak se to jmenuje, tak v patnácti bude chtít něco za 30 tisíc a k maturitě bude samozřejmostí třeba Mercedes a za VŠ byt nebo přímo rodinný dům... ~d~ Asi se to zase odvine dle toho nač ti lidi skutečně budou mít.

U bohatých lidí je mi tohle šumák - do jisté míry ať si dávají dětem úplně cokoliv uznají za vhodné, ale žalostné mi to přijde když rodiče dávají dětem nač oni sami nemají, jen aby miláček nestrádal když je to tak super a nebyl out. Myslím si, že je to špatně a může se stát, že to fakt na děti blahý vliv mít nebude ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.