| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

hele, doporučuju si to nahrát. pro tebe. já trpěla pocitem, že dítě zanedbávám, že ho neučíme básničky ... protože to tak vidělo okolí. když mi kamarádka (no, dnes už jen známá) řekla, že se s dětma nemazlím, fakt mě to urazilo, protože já prostě nemám potřebu ocicmávat děti na veřejnosti, jen abch ukázala, jak jsem vřelá, mmch, ta kamarádka nikdy neměla děti na spaní u sebe, jen v oddělené místnosti, moje děti mi můžou do postele do kdy budou potřebovat.
a jinak, hodně mi pomohlo se s odstupem času podívat na ta videa, protože jsem zjistila, že to tak prostě nebylo, neustále na těch videích slyším "budeme zpívat...". ten efekt se holt dostavil až po letech, a když dnes říkám učitelce, jak na tom dcera byla ve 3letech, tak mi nevěří. jí budu muset ty dceřino skřeky přinést ukázat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.