| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zaujala mne včerejší diskuze, kde si některé diskutérky stěžovaly, že uklízečky neodvádějí dobře svoji práci a nechávají pavučiny a měly by dobře pracovat i tehdy, pokud mají velmi nízký plat, neboť je to jejich povinnost.
Zajímalo by mne, jak se na tuto věc obecně díváte? Měl by zaměstnanec pracovat vždy na plnný výkon a dát to nejlepší, co může nebo svoji ochotu pracovat přizpůsobit danému platu?
Asi tu bude na mne řada útoků, ale myslím si, že by ochota pracovat měla být vázána na plat. Když si člověk kupuje levné potraviny, tak také odborníci říkají, co čekáte za kvalitu, musíte s tím počítat, když si nejste ochotni připlatit více. To samé by se dalo použít na zaměstnavatele, že za nuzný plat nemohou očekávat kvalitně odvedenou práci...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.