| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Učím na vysoké škole a jen na půl úvazku, plat mám podle mě špatný. Ale práci odvádím, troufám si říct, velmi dobře. Jaksi jinak bych neměla narvané učebny plné studentů. Je otázka, co je vlastně motivace. Pro někoho peníze, ale pro mě je motivace asi dobrý pocit, pocit, že lidé kolem jsou spokojení, motivace je pro mě to, že učím velmi atraktivní předmět, který mě neustále nutí se zlepšovat a pracovat na sobě. Jasně, že do práce chodím i kvůli penězům, ale není to jediná motivace. Kvůli svému vlastnímu pocitu bych nemohla odvádět poloviční práci. Ale kromě zaměstnání ještě podnikám. Kdyby klienti nebyli spokojení, odešli by jinam. A zrovna v mém oboru je obrovská konkurence. A lidé se ke měn hlásí sami, nemám ani potřebu klienty vyhledávat. Teď je doufám, že to nezakřiknu. Moc si každého klienta vážím a vždy se snažím odvést práci tak, jak bych si sama přála, aby někdo odvedl pro mě.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.