| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Katko, neznám tvůj příběh, ale chci ti napsat, že ti rozumím, jak to jen jde, i když jstem nikdy nevstoupila do stejné řeky. Některé věci vysvětlit nejdou (jak jsi psala, že ti tu ještě někdo radí, žes to špatně vysvětlila), nátlak dobrý není, tím spíš "žádné" nefér nehody. A zachovala jsi fungující úplnou rodinu pro dvě děti, udělala jsi maximum.
Jestli tomu rozumím, tak jsi uvažovala o rozvodu kvůli touze po třetím dítěti nebo to tu někdo viděl jako řešení.
Možná jsem tomu dobře nerozuměla. Ale jestli ano, tak jsem ti jen chtěla napsat (nevím jestli to dobře dokážu), že by se to asi strašně špatně vysvětlovalo starším dětem, proč přišly o rodinu. Že prostě tvoje rozhodnutí (pro tebe tak těžké a opravdu to chápu, jak to jen jde, děti pro mne znamenají moc) bylo určitě to nejlepší. Moc ti přeju síly se s tím srovnat, abys byla zase šťastná. A že nějaké šťatnější nějak dosáhly svého a dobře to dopadlo, tím se nenech srážet. Udělala jsi maximum a máš to nejtěší, držím ti palce~R^~s~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.