| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nabízí se mi práce ve školce na poloviční úvazek, což je něco, co hledám.

Pro hovoří:
- je to můj obor (i když jsem z toho dávno vypadla, zapracuju se snad rychle)
- je to poloviční úvazek, kterých je málo

Proti hovoří:
- dojíždění 45 minut
- požadovaný nástup v době, kdy budu ještě dva měsíce na RD, školku pro nejmladší dítě mám až od jeho tří let, tedy bych mu musela najít chůvu
- na Prahu ne úplně super mzda 10 tisíc (vychází to v čistém na 111 Kč na hodinu, po rozpočítání dopravy na 80 Kč na hodinu).

Váhám, jestli čekat na něco lepšího a ve vhodnější dobu, nebo jestli skočit po tomhle, protože co když hned tak podobná nabídka půl-úvazku kolem mě nepůjde? Tahle nabídka přišla pár hodin po zadání inzerátu, kde já hledám práci. Může to být znamení, že právě tahle práce čekala na mě, a nebo taky signál, že nabídky práce budou chodit ve větším množství, a že třeba přijde nabídka zkráceného úvazku na kancelářskou práci, což bych preferovala...Jenže nemám křišťálovou kouli.

Nerozhodnete to za mě, to je jasné, ale třeba mi pomůžete utřídit si myšlenky. Mám čas do zítřka, abych jim dala vědět.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.