| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Samarlu,

"Vlastní rodič není schopnej ani svoje děti dát spát?" - to jsi asi špatně pochopila, děti byly pár dní u babičky doma a spaly u ní, nikoli proto, že on není schopen dát děti spát, ale protože prostě doráží domů pozdě. Ve dnech, kdy měl možnost přijít včas, tak si je bral. Naopak, uspávač je výborný, a dělá to rád, na rozdíl ode mně.
Bývám pryč docela často, za letošní rok jsem byla v tahu několik víkendů a čtyřikrát skoro na týden. Protestují proti tomu spíš děti, než on.

"Po vašich minulých historkách by tě měl nosit na rukou a ne rejpat"
On mě střídavě nosí na rukou a střídavě rejpe, prostě je taková povaha. Řekla bych, že od léta je to víc toho nošení na rukou. Jednou mě slovem srazí na kolena, a o chvíli později se sám od sebe nabídne, že odnese obrovský balík na poštu, nebo když dnes ráno viděl, že je mi zle, odvezl děti do školy místo mě apod.

Já ho tu asi víc pomlovám, než chválím :-)

Jinak s prací se to k mé radosti vyřešilo elegantně samo - po mém vysvětlení, proč nechci nastoupit od nového roku mi odepsali, že pokud budu mít ještě zájem, tak počkají až mi skončí rodičák, protože nikdo z dosavadních zájemců neměl takové bohaté a rozmanité pracovní zkušenosti. Takže mám čas dva měsíce se poohlížet po něčem jiném, nebo pak jít sem, aniž bych v tom cítila nějaké "ale". ~z~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.