| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zufi,

nevím, jestli v 50, ale bude mi poměrně brzy 40 a ano, pořád by mě to bavilo. Určitě ne všechno, nesnáším třeba hraní divadla, scének a různé relaxační aktivity, ale zase lítání po lese a vymýšlení různých strategií a sdělování si, jak jsem se cítila při tom nebo onom, jo, to mě baví, zajímá...

Třeba i proto, že si člověk pak mnohem lépe dokáže představit, jak se cítí děti, když je nutíš dělat něco, co by je vlastně teoreticky mělo bavit, ale už jen z podstaty, že je to povinné, k tomu mají odpor...a můžeš jim sdělit své pocity z podobných akcí jako fakt a ne něco, co jsi někde vyčetla....a říct jim, ano, tohle mě fakt totálně prudilo, strašně se mi do toho nechtělo apod., ale tohle a tohle mi to přineslo, třeba díky téhle aktivitě jsem zjistila, že nejsem až takové dřevo, díky tomuhle zase, že máme s tím a tím něco společného, takže jsme se nakonec zkamarádili....

A já si obecně ráda hraju a jsem ráda v kolektivu ostatních. Já nerada v přítomnosti ostatních prožívám silné emoce, ale po jejich prožití mám potřebu o nich mluvit. Takže když mě něco trápí, zalezu do kouta, uteču, nejsem...ale jak trápení odezní, budu celému světu vyprávět, jak mi strašně bylo zle a proč....

Jo, uvědomuju si, jak musím všem strašně lézt na nervy, protože většinu těch aktivit i na tom školení prožívám a "žeru"...ale tvářit se, jak strašně jsem zpruzená, když mě to fakt většinou baví a zajímá, to nějak nedokážu ~d~.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.