| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Delete,

ale pochop, že podstatná není ta činnost samotná a to zhnusení se netýká primárně jí, ale to, že jsi do toho NUCENA.

Ty nemáš problém s pobíháním po lese, protože Tě to baví, takže nevnímáš jako násilí, když by Ti někdo řekl, že je to povinné. ALe co to divadlo? Psala jsi, že ho nesnášíš, někomu jinému by to třeba byla vítaná příležitost, ale jak by ses cítila Ty, kdyby Ti někdo řekl, že tam MUSÍŠ?

Mě tohle blbnutí ze své podstaty baví, baví mě si hrát a sama to občas pro kamarády pořádám. ALE kdyby mě do toho chtěl někdo natlačit z pozice síly (jak tu občas čtu, že to zaměstnavatelé dělají), tak se šprajcnu, protože tím nucením to pro mě ztrácí na půvabu, i kdyby se tam rozdávaly diamantový prsteny.

A navíc - přínosnost takové akce pro učitele snad jakž takž ještě pochopím, i když uvést někoho do prekérní situace, aby si uvědomil, jak se mohou někdy cítit jeho žáci uvedení do prekérní situace, mi přijde už tak sofistikovanej záměr, že pochybuji, že by ho byli takoví pořadatelé schopni. ALe k čemu by byl POVINNÝ teambuilding jiných profesí, co nikoho neučí?

Na takovou akci bych jela velmi ráda, kdyby byla NEPOVINNÁ. Tatáž akce, která by byla povinná, by se mi rázem zhnusila. I kdyby se z ní dalo "vykroutit" nějakou lží, tak už sám fakt, že by nestačilo říct "nechci" by mi ji zhnusil. A navíc u té dobrovolné by člověk měl jistotu, že ti, co tam jsou, jsou taky otevření "blbnutí", a že tam nebude potit krev ubohá kolegyně před důchodem s rozklepanýma kolenama, že ji jinak vyhoděj.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.