| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

prace se odviji vetsinou od znamosti. Jen jednou v zivote jsem byla zamstnana bez ni /diky nj/. A teda ja se s nj vzdycky chytala. Kdyz jsem po MD hledala praci, kde potrebovali nj, vzdycky jsem vyberko vyhrala. To ze jsem nakonec nenastoupila je jina. Nepristoupila jsem na urcite podminky. Ale moc me pobavila predposledni nabidka. Zkouseli me z nj po telefonu. Pan na me vychrlil vetu, ja mu odpovedela a jeste tema rozvedla. Na druhe strane chvili ticho. Z dalsiho hovoru jsem poznala, ze pan dostatecne nerozumel. Ale ja si to myslela uz na zacatku, kdyz spustil. Nemcina vcelku o.k., ale na mou nestacila. Konkurz jsem taky vyhrala~d~
Takze bych rekla, ze pokud je to opravdu dobra znalost jazyka, da se prace sehnat. Pak je ale otazka, chci-li za dannych podminek pracovat.~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.