| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

" byla jsi úředně informována o něčím soukromí, což bys jako korektní zaměstnavatel ani neměla chtít vědět, natož řešit."

Jak o něčím soukromí, jak neměla chtít vědět? Tohle se přece týká i tebe jako zaměstnavatele (něco po tobě chtěli, bylo vyřešeno, tak už nechtějí).

Pokud je tvůj šéf normální a o nic nejde, tak proč máš tak urputnou potřebu tu paní krýt a ještě si u toho hrát na zachránce na bílém koni? Nejedná se přece o to, že bys prozradila, že u sebe skrývá tři židovské uprchlíky z koncentráku a rozšiřuje protistátní letáky.

Dalekosáhlé závěry o tom, jak se do toho šéf bude šťourat a lézt dotyčné paní do soukromí, případně ji rovnou vyhodí, protože měla exekuci, jsou v této chvíli pouze výplodem tvé fantazie, a to s těmi popravčími četami až fantasmagorie. Logika "má exekuci na plat, ergo bude zoufalej, ergo mi tu bude určitě krást, tak ho preventivně vyhodím" moc nechápu, leda by dotyčný byl psychopat.

A pořád nechápu, nakolik je pro šéfa firmy zásadní mít informaci "byla nařízena exekuce, ale už není, protože náš pracovník své závazky uhradil". Tohle neříkám ironicky, ale protože to fakt nevím. Z logiky věci by mi přišlo, že vůbec o nic nejde a není důvod to šéfovi neříct, a na druhou stranu není důvod mu to extra oznamovat, pokud se to vlastně už vyřešilo.

A nenapadá mě, jak by to dotyčné mohlo uškodit (leda by šéf byl výše zmiňovaný psychopat). Pokud o nic nejde (což nevím), tak by se asi nestalo nic, kdybys to neřekla, pokud by to bylo z nějakého důvodu důležité, tak bys naopak mohla mít problém Ty, kdybys to zatajila. Jako šéfovi by se mi asi nelíbilo, kdyby někdo přede mnou něco tutlal. ALe zase říkáš, že na dotaz bys to nezatloukla, tak to by snad mělo být po všech stránkách OK.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.