| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já jako šéf si přeju, aby se zaměstnanec zeptal, jaká mám očekávání pro první dobu, co potřebuju jako první atd. Řeknu to sice sama, ale napovídá to, že se zaměstnanec opravdu bude snažit být přínosem, aktivní a zajímat se, kde může nejvíc prospět.
Jinak všichni uchazeči se běžně ptají třeba na pravidla pracovní doby a vše, co je ovlivňuje v v pracovním životě..

Blbě ale vypadá, když se opakovaně ptá jen na to, co z toho bude mít a neazjima se, co od něj potřebuju já. Zaměstnanecké výhody a vše ostatní máme totiž na pořadu v předcházející části hovoru, takže se nemusí speciálně doptavat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.