| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zufi - někdy se nic jiného než smajlík napsat nedá. Ale nechápu tu ironii užnevímjakého nicku. Lepší hladící smajlík než sejmout za to, jakého ze sebe děláš soumara - achjo!

Neobhajuj se! Co vlastně obhajuješ a proč?

Že jste fajn famílie, co drží při sobě a neposílá se vzájemně otevřeně nebo s milosrdnou lží do háje?
Pokud Tobě či potažmo Tvé dceři někdo závidí nebo má pocit, že člověk musí rýt držkou v zemi (abych použila klasika), aby si něco zasloužil, je to jeho problém, nikoli Tvůj.

Spousta holek měla smůlu na chlapa, spousta holek má zdravotní potíže, spousta holek má řadu jiných problémů, ale jen málokterá má rodinu, která se nadstandardně postará.

A nemám ponětí, proč by člověk tohoto nadstandardu nevyužil - zvl. pokud to v rodině tak funguje běžně - Dnes nemůžeš ty a plazíš se, zítra to budu já a nebo taky ne...nebudeme počítat zásluhy, a co přesně kdo komu dluží, prostě si pomůžeme tam, kde je třeba.

Jestliže máš pocit dluhu, kup mi nový květník, kus pořádné šunky, kafe, odvez mou kočku k veterináři, pohlídej mi dítě, zasej hrášek, vyplej záhonek...však já na něco přijdu, aby ses necítila dlužna ~:-D

Fakt, Zufi, vůbec to neřeš, prostě buď ráda, že to tak máte a nevyplavuj si adrenalin.
Ujišťuju Tě, že kdyby ses na dcerku vykašlala, bude Tě to stát mnohem víc sil a psychické zátěže, než teď.
Však ono bude líp, jen aby Pámbu zdravíčko zachoval a těm okolo Tebe přidělil ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.