| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No asi na tvůl názor není v tuto chvíli nikdo zvědavý. Vůbec si nedovedu představit, že bych své šéfové neustále hrnula své myšlenky, ihned by mi dala najevo, žemá ještě jinou práci. Když mě sama osloví, využiji situaci, ale ve většině případů to není od podřízených žádáno.
Připomíná mi to žáka ve třídě, který má pocit, že se neustále musí k něčemu vyjadřovat. Učitele to zdržuje, on má nějakou linii hodiny a často ta diskuze ani nikam nevede. Ona má své představy a ty jsi tam od toho, aby jsi je plnila. Ona tě platí.
Pokud nemáš jít ani kam na záchod, to jsi asi věděla už při nástupu. Peníze nejsou všechno, takže je to jen na tobě, zda se podřídíš, rozhodně vidíš, že šéfová o velké diskuze zatím nestojí. Přessousedka měla zaměstnanou paní k dětem a na úklid, mluvila o svých jiných zaměstnavatelkách obdobně jako ty, naše přessousedka byla mangerka a uměla jednat s lidmi. Na tu si nestěžovala, bohužel děti odrostly, tak paní musela na další štaci.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.