| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

MOIMA, BLKA, MARKA - to jste mě všechny tři asi špatně pochopily. Já nemám potřebu nikomu sdělovat nic o sobě, o rodině, o tamtom a onom.. Takovou povahu nemám, nejsem slepice. Nevykecávám se na potkání. To, že jsem více komunikativní, než se žádá, spočívá u mě v tom, že když mi šéfka řekne, ostříhejte toto a tamto, tak se jen chci optat "kde přesně si to přeje" a ona mi na to neodpoví, hodí xicht a jde dál.... Nebo na mě huláká, že jsem toto udělala špatně a já jí jen chci vysvětlit, proč to nešlo udělat jinak - ale ne, ona mě nepustí ke slovu a zarazí mě hned zkraje s tím, že mám mlčet a makat! Když se ani nemůžu hájit, tak je to naprd. Nevysvětlí mi, jak to chce, aby mě pak měla důvod zdrbat. Řekne: tady máte jahody, zasaďte je.. ale neřekne kam! Dám to na (dle mého) vhodný záhon a pak dostanu zdrba, že tam ne, že to chtěla do truhlíků na balkon..

PRUHOVANÁ - ano, je to pro nás těžké období, žiji v lokalitě, kde vůbec není práce.. Navíc určité životní situace (vážná nemoc, smrt v rodině) člověka změní a totálně mu přerovná hodnoty. Nemůžu si dovolit o tuto práci přijít, ale nechci na sebe nechat řvát... chtěla jsem jen radu..

WINKY - pracuji tam 2,5 měsíce. Někdy 2x týdně, někdy 6x týdně. Dle potřeby, počasí. Každopádně já nechci, aby se se mnou jednalo v rukavičkách, to ne, nejsem z cukru. Ale dle mého, když chci člověku vynadat, lze i toto udělat slušně.
----------------------

Dneska to každopádně opět bylo peklo. A to jsem mlčela, jen odkývala to, co se odkývat žádalo, zbytečně jsem nemluvila, na nic se raději neptala. Bohužel jsem ale strom ostříhala o 15cm více než se žádalo a prý jsem způsobila nenapravitelnou škodu :-( Nevím, všechno dělám špatně.

Každopádně díky moc všem za rady... ~;)~;)~x~ uvidím, co mě zase potká zítra, každopádně už teď mám strach.. snad se to časem zlomí.

STEPULLE - ozvu se na ti mail, díky. ~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.