| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak právě tohle mě napadlo třeba v tom konkrétním případě - neexistuje, aby nějaká práce nebyla hotová včas, dost často se tam prý stává, že přijde z Německa e-mail, že do 15,00 hod mají být hotové ty a ty tabulky, na které je ovšem často třeba dvou dní kvůli sehnání dalších údajů. Je otázkou, kdy přesně přejdou ty požadavky. No ale funguje to tak, že dotyčná pracovnice musí udělat ty tabulky do té doby stůj co stůj a zbytek práce, která je běžná, zůstane na dobu potom - tudíž v takovém případě je prý běžné, že zůstane v práci do 19 hodin - ovšem s tím, že ten přesčas se neproplácí, ale může si ho vybrat v náhradní době 2 dalších měsíců. Což ale i ta má kamarádka ví, že dotyčná nemůže, protože je vytížená běžně na 110%, tudíž přesčasy se i normálně dělají naprosto běžně. Takže přesčasy se po dvou měsících ze systému vymažou. A když jsem se divila, že se neozvou, že jsou přetížené, což je vidět a v podstatě to vidí každý, tak mi řekla - no vidíš, a to je důvod, proč si pod sebe nevezmu někoho takového jako Ty - ony mlčí, Ty bys nemlčela a já bych pak pochopitelně letěla, že nezvládám své podřízené.
Takže mně osobně nepřijde nějaké nepřiměřený požadavek, že pokud jsem placená za 8 hodin práce, tak chci být vytížená osmi hodinami a ne devíti a v případě uzávěrky desíti až dvanácti.
Tobě To nepřijde divný?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.