| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

A taky někdo udělá maximum, aby to odevzdali (zůstane dýl nebo si třeba vezme práci domů), kdežto někdo řekne "sorry, mám padla, nazdar"
- tak já osobně jsem ještě nezažila někoho, kdo by takhle postupoval. Ovšem třeba já zažila něco podobného, kde říkám - ne, odcházím.
Dost často se stává, že můj šéf chodí do práce těsně před mým koncem pracovní doby - no jeho věc, je to šéf a je to jeho firma, tak je mi šumák, že doteď byl na golfu, tenise apod. Ale - pak je to - nutně s vámi potřebuji probrat to a to, udělat to a to.......... a to teď hned a nebo do osmi do večera, chci se na to či ono ještě podívat. Byla jsem zpočátku ochotná, ovšem přesně do té doby, kdy jsem řekla - seděla jsem na tom od tří do osmi večer, a to v tyto dny, ráda bych si za to vybrala volno. A on mi řekl - no to mě nezajímá, váš problém, že to neděláte v pracovní době. Když jsem argumentovala, že práci mi zadal až před koncem pracovní doby - no a? On to potřeboval. Dnes jsem ochotná natáhnout práci kvůli opravdu závažným situacím a termínům a nechám si vše zaplatit nebo si to bez pardonu vyberu, neptám se, oznámím. A na jeho požadavky říkám - pardon, odcházím, ráda udělám, co potřebujete, ale začnu zítra ráno.
No a že si to v té práci u kamarádky nechají všichni líbit? No nechají, jsou rádi, že tu práci v dnešní době mají. Plat sice není minimální, ovšem když se to přepočítá na skutečně odprac. hodiny, tak žádná sláva. Říkám si pak - je tohle ještě život k žití?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.