| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tomio - přesně, mám to stejně, řidičák mám asi 10 let, ale nejezdím, necítím se za volantem dobře, jsem vystresovaná, že způsobím nehodu, nebo že někdo nabourá do mne, navíc mám špatný prostorový odhad... pracuju v centru Prahy a kdybych jezdila autem, tak by mi to jednak trvalo mnohem déle v ranní zácpě a pak bych ani neměla v centru kde zaparkovat, takhle to máme ráno cca 25 minut MHD do školky a dalších 20 minut pak do práce, můžu si číst, nemusím dávat pozor...manžel taky nejezdí do práce autem, sice on by u firmy parkovat mohl, ale jezdí až na druhý konec Prahy a několikrát to jel odpoledne autem a říkal, že nikdy víc, trvalo mu to podstatně déle, než MHD. Auto máme, ale většinou s ním jezdíme jen třeba jednou týdně na velký nákup a občas se přiblížíme na metro, když třeba jedeme o víkendu někam do centra - o víkendu autobus nejezdí tak často...jinak na výlety mimo Prahu a na dovolené jezdíme většinou autem, ale běžně po Praze je mnohem lepší MHD...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.