Na tuto úpravu předpokládám musela mít stavební povolení a tudíž i může to mít zkolaudované. Ovšem to ještě neznamená že musí nutně i zapsat do katastru. To spolu nutně nemusí souviset. Rozdělení jednotek se dělá Prohlášením vlastníka a nutně nemusí být. I když je otázka jak to přesně je, pokud už prohlášení vlastníka máte, a nyní došlo ke změně.
Hodně domů není v katastru rozdělené na bytové jednotky, přesto tam jsou a jsou i zkolaudované. Lidé to pak třeba vlastní na id.podíly - pokud jde o více vlastníků. Nemyslím že můžete sousedku donutit do zapsat v katastru, tak možná spíš změňte pravidla. Nemusíte se nutně řídit dle zápisu v katastru, samostatné byty mohou existovat i tak. I domy které nemají jednotky zapsané v katastru nějak platí společné služby a i někdy podle bytů.
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.