| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ano, jsem OSVČ ~;)

Jistě to má i svoje nevýhody, jako všecko, ale já to mám ráda jako celek a i když musím někdy dělat v noci a přes víkend, tak to považuji za natolik vyvažující ten zbytek, že by mě ani nenapadlo si na to stěžovat. Beru to tak, že je to moje volba a moje cena za to, že přes den můžu vzít děti k doktorovi, vozit je na kroužky, aniž bych musela trnout strachy, co na to zaměstnavatel, nebo letět večer uštvaná do družiny, abych to stihla před zavíračkou.

A kdybych si stěžovala, tak jednak necítím potřebu, jednak mám pocit, že když už si někdo stěžuje, tak proto, že zažívá fakt nějakej prů.er (a pak má na to samozřejmě právo). Aby si ale někdo stěžoval skoro pořád a měl to skoro jako folklór, přičemž na druhé straně tvrdí, že v podstatě má svou práci moc rád a neměnil by, to mi hlava tak trošku nebere.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.