| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já nikomu nenadávám. Jen se na to dívám z pohledu toho, co můžu změnit. Na svojí úrovni momentálně nic než to, co jsem napsala.
Ono spílat na poměry nikam nevede, tak se pojďte bavit, jak to můžeme změnit, co s tím můžeme udělat. Podle mě to začíná u každého doma, pak taky na tom, koho volí a teď myslím spíš do obecních zastupitelstev, jak se zajímá o svoje okolí.

Já mám třeba v hlavě plán, jak zlepšit pracovní možnosti vrámci obce (vesnice) a následně okolních vesnic, jenže k tomu je potřeba podpora zastupitelstva, se stávajícím to nejde, tak rozpoutávám diskuse místních, jak vyměnit zastupitelstvo, volby se blíží, všichni nadávají, většině momentální stav nevyhovuje, ale nikdo se do ničeho konkrétního nehrne, všichni jsou laxní a zaujímají "vyčkávací taktiku".
Jenže v tom je ten fór - "oni" to za nás neudělají.
Tak mi nezbývá, než si jít zatím po svým a držet se toho, co jsem napsala výše.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.