| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak někde se ty peníze vzít musí, a to beze srandy.

Popravdě nechápu, ač jsem sama OSVČ, jak je možný, že de fakto neplatím daně, zatímco za zaměstnance se platí naprosto obludně.

Byla bych pro to vyrovnat, klidně budu jako OSVČ nějaký daně platit, a myslím, že by to bylo i spravedlivý, a byla bych pro zaměstnancům daně snížit. Ono to vypadá, že kálím do vlastního hnízda, ale myslím, že by člověk neměl být sobec a myslet jen na sebe, a za druhé, pokud ty odvody budou pro zaměstnavatele likvidační, tak si rozmyslí někoho zaměstnávat a ten, kdo by mohl být potenciálním zaměstnancem, půjde na pracák a státní rozpočet z něho nebude nejen nic mít, ale ještě bude muset do něho cpát. A bude koukat, kde oholit ty, kteří ještě můžou a něco mají, a pokud to budu já, tak na tom budu bita.

Radši bych viděla, aby daně byly nižší, ale platilo je víc lidí, protože si myslím, že by se tak státní kasa naplnila víc než když má většina holý zadek a na tu menšinu se toho naloží tudíž tolik, že to neunese. Takže jsem klidně ochotna platit víc než platím, akorát se bojím, aby to zase neobrátili a nenaložili toho na živnostníky neúnosně.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.