| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nějaká přezdívko, dělá se to v reálu tak, že na jednu Tvou smlouvu 300 hodin ročně, a pak pracuješ na smlouvu o DPP na jiného člena rodiny. Stejně tak, když vyjde odměna vyšší než 10.000,- Kč vypisuje se smlouva o DPP na jiného člena rodiny... Holt taková je dnes praxe ~k~
Osobně bych tam žádost o místo poslala - potřebuješ se chytit, získat praxi...
Hele taky jsem teď vzala práci na půl úvazek na DPP (zaměstnaná na poloviční úvazek jsem jinde), nicméně tuto druhou práci nemám zlatý důl, ale chci se tam zaučit pořádně do účetnictví - jsou ochotni mě do všeho zaučovat... s majitelem jsem domluvená, že po zapracování zkusíme tento úvazek nafouknout na celý a vzali by si mě jako zaměstnance... I kdyby mi to tady na zaměstnanecký celý úvazek nevyšlo, tak se přiučím novým věcem - což je v dnešní době k nezaplacení ~R^ Radím se DPP nebát - mimo jiné velká výhoda DPP je tuším pouze čtrnáctidenní výpovědní lhůta ~R^~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.