| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

heroes,

koukala jsem do těch inzerátů a přijde mi, že jak je Brno velké město, jsou tam ty dělnické platy o něco nižší než tady, kde je zase menší nabídka těch služeb a pozic s vyššími požadavky.
Takže to bude i o štěstí. A třeba budou nějaké benefity, které se třeba nepíšou. Je to těžké rozhodování ve chvíli, kdy člověk potřebuje každou korunu.

Já jsem před čtyřmi roky za tenhle plat učila na 0,8 úvazku (což znamená 16 hodin místo 20 před tabulí, ale takové ty věci okolo, jako porady, výjezdy s dětmi, konzultace atd. stejné jako s celým úvazkem). Ale nebylo na mně živení rodiny. Ve výsledku jsem vydělala míň, než kolik musel obětovat muž ze své práce, tak jsem skončila.

10 tisíc je fajn brigáda, na živení rodiny je to málo, ať to bere kdokoliv. problém je, že dělníka většinou seženou, pokud nejde o nějakou specifickou věc, kterou musí člověk umět navíc, právě na tu brigádu. Chce to kromě vyučení mít nějaké ty papíry (sváření, VZV...) navíc.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.