| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ananto, ono jde podle mě opravdu o to vnímání, co je extrémní dřina. Asi to bude subjektivní, já opravdu radši strávím celý den na nohou a v pohybu, než sezením na zadku v jedné cimře, to by mě zabilo. A ano, člověk je unavený a bolí ho nohy a bolí ho záda, navíc když při tom musí třeba ještě podávat nějaký duševní výkon, tak ho bolí i hlava apod.. Ale v mých očích tohle není dřina, protože nějakou takovou zátěž obnáší každá profese, to je prostě práce. Takhle je na tom podle mě většina lidí, kteří pracují. Někdo musí pracovat venku za každého počasí, někdo naopak v umělém osvětlení a nevětraných interiérech, někdo v hluku, někdo v prachu ...
Takže unavený je z práce asi opravdu každý, on takový překladatel, který "jen" sedí x hodin u PC, bude také unavený.
Jen prostě mluvíme-li o výslovné fyzické dřině, ta u všech profesí opravdu není, v těch fabrikách, co mám na mysli, je třeba nepohodlí a jednotvárnost a otrava, ale ne fyzická dřina v klasickém slova smyslu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.