| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Bin:

Re: Já nestačím žasnout
30.7.2014 17:26:07
Bin, já se tě zeptám úplně jinak. Představ si situaci, že máš zdravý dítě, tedy povalíš na celý úvazek. Práce ti začíná 7:30. Technicky mi popiš den, kdy musíš nějak dostat jedno dítě do školy, jedno do školky (řekněme v míst bydliště, at to máš jednoduchý), dojíždíš 40 minut (jedna cesta) a na pracovišti MUSÍŠ být 8.5 hodiny. Školka má standardně do 16:30 myslím ne?
Prosím, popiš v kolik vstaneš, jak to budeš dělat. díky.

A můžeš doplnit, jestli bys s takovým stavem byla spokojená atd:-)



mandelinko - aha, promiň, to jsem úplně přehlédla.

No, já bych nebrala práci, kam se dojíždí 40 minut a kromě toho jezdím do práce autem, i kdyby mě to stálo čtvrtinu platu, neb jsem líná a stojí mi to za ten jazyk mimo vestu :-)
Když pominu svou averzi vůči školkám (nebo většině školek, které znám) a připustím, že by jakékoli mé dítě chodilo DENNĚ do školky (dejme tom, že by mi nic jiného, než je tam nacpat, nezbývalo), musela bych denně vstávat tak, jako vstávám teď 1-2x týdně, když vozím synka do speciální školky 80km (denně bych to fakt nedala, ale být to 30km, asi ano).
Musela bych denně vstávat tak, jako miliony lidí, jako jsem vstávala skoro 20 let...
Děti bych odvezla do školky a jela do práce - tak se to dělá, ne?
Po práci bych je vyzvedla buď já nebo někdo z rodiny či přátel.
A to počítám s tím - co Ty asi chceš slyšet - že bych nebyla úča.
Jenže jeden z důvodů, proč být úča, byl i důvod praktický - nehákuju do 5, až na výjimky.

Ale fakt nevím, co Ti na takovém denním harmonogramu připadá divné ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.