| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Šuplík, ale nezlob se na mě, tohle jsou všechno případy, kdy se o člověka má kdo postarat. A to, že si to manžel, dcera atd nezařídí tak to je opravdu na nich ne? Já teda měla ny mysli opravdu lidi o které se nemá kdo postarat, nokoho nemají. A pokud to dotyčný ví a řekne to, tak nevěřím, že mu dr řekne, to máte smůlu vyhodíme vás před barákem a tam skonejte.

Děda má ve zprávě napsáno. Žije se synem, který o něj pečuje, musí překonat 6 schodů blablabla...vše popsané, níže tel na syna, jak dědu vezou, volají otci a ten čeká. Pokud děda jede do nemocnice, tak objednaná sanita přijede a je to jak kdy, podle too na jaké vyšetření jede, když do nemocnice, tak píší, že není nutný doprovod, že si ho ze sanity převezmě sestra, pokud to nelze, tak musíme jet za sanitkou a o dědu se pak postarat...

A mám ještě jednu zkušenost. Nedávno onemocněla paní, co bydlí u ségry v bytě. V nemocnici nahlásila, že nikoho nemá udala číslo ségry, ta pak paní donesla věci do nemocnice a dr jí řekla, že když paní nikoho nemá, tak ji po stabilizování převezou na lůžko dlouhodobě nemocných, že ji nemohou odvést domů, když se o ní nemá kdo postarat.

Nevím, možná je to všude jinak, dějí se na světě různé věci, ale nikdy od nikoho jsem neslyšela (ani v médiích), že by se stalo něco takového, když člověk nikoho nemá, že ho jen tak jako prašivého psa nechají bezvládně před domem.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.