| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Máte někdo zkušenost s telefonováním přes odorik.cz? Potřebuju teď občas volat do USA, a tak jsem hledala možnosti jak na to a přitom nepřijít na mizinu. T-mobile nabízí sazbu 41 Kč za minutu ~o~. Přes skype a podobné by to bylo sice zadarmo, ale dcera vždycky nemá připojení na internet, takže jsem hledala něco, jak by se dalo volat jakoby normálně na její telefon. A objevila jsem odorik, který za hovor do USA účtuje 0,30 Kč/minutu, tedy více než 100x méně než T-mobile, což se zdá neuvěřitelné. Vyzkoušela jsem to a fakt to funguje, půlhodinový hovor mě stál necelých 10 Kč. Lze takto volat v podstatě kamkoliv, různé státy mají různé sazby, volání do ČR vyjde (paradoxně) zhruba 2x dráž než do USA, ale pořád dobrý ve srovnání s normálními operátory.
Podmínka je pouze to, že já jako volající musím mít připojení k internetu, ale volaný nemusí, dá se dovolat na jakékoliv telefonní číslo mobilní i pevnou linku kdekoliv na světě za neuvěřitelně nízké ceny.
Tak se chci zeptat, jestli s tím někdo máte zkušenost, jestli v tom není nějaký zádrhel, aby mi třeba ještě nepřišla faktura. Ale nedávala jsem jim žádné kontaktní údaje tak doufám že ne, jen jsem poslala kredit 100Kč na jejich účet jen pod heslem jako v.s. a z toho se mi to odečítá.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.