| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

TRušit nemůžu, ale na druhou stranu se celá má rodinná linie vyznačuje zatloukáním nepříjemností a potíží, jen aby se náhodou nemusela vypořádávat se soucitem, takže pochybuji, že by mi připadalo fajn, kdyby nade mnou někdo plakal.

Z jiného soudku - asi před rokem jsem strávila jistý čas s umírající starou paní, ne jako pečovatelka, ale na návštěvách v nemocnici, když už bylo jasné, kam to spěje - návštěvám i jí. Přála si drobnou pomoc typu podat vodu a natřepat polštář a sama už neměla moc sil vyprávět, ale přála si, abych jí vyprávěla, co dělají lidé, na kterých jí záleží, jak se jim vede. Takže jsem jí líčila, co chlapeček od sousedů a co tetička a jak jsem minulý týden na opačném konci republiky potkala její praneteř... a když mohla mluvit, vzpomínala na manžela.
Kdybych nad ní plakala, jistě by mě ještě utěšovala. (Ale pravda je, že bych musela plakat dost nahlas, aby to postřehla.)

Já tedy tak milá a trpělivá určitě nikdy nebudu, nejsem milá a trpělivá ani teď, když mám ještě dost sil.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.