| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nabourala jsem se zakladatelce do diskuze, tak nechci dál plevelit. Všem vám moc děkuji ~;((
Člověk tak nějak funguje na autopilota. Vždycky mi bylo divný, jak zde někdo dokázal psát o takových věcech(a že tu bylo smutných témat dost), že nesedí v koutě a nebrečí. Ale nakonec funguje člověk úplně jinak. Brečel by kýble slz, ale nejde to - místo toho má na srdci obrovský balvan a funguje tak nějak technicky. Slzy roní babičky, tety a kamarádi, my žijeme od jednoho telefonátu ke druhému, jedeme na doping typu redbull-kafe-cigáro(jinak už 8 let nekouřím a redbull nepiju), redbull-kafe cigáro. Slze tekly paradoxně až tehdy, když mi lékaři sdělili, že druhá operace dopadla lépe, než čekali. Ale v době, kdy nám řekli, že bojuje o život a šance, že se druhé operace dožije, je velmi malá, člověk paralyzovala úzkost a bezmoc. Taky vztek, že se na sál nedostal dřív, když RZ volal cca 22 hodin, než byl kluk na sále. Na druhou stranu se dostal na špičkové pracoviště, kde lékaři dělají, co mohou....
Člověk tak nějak není úpně sám sebou, protože jinak jsem plačka, kterou rozhodí i reklama v televizi.
Chlapečka máme pořád v umělém spánku, není to za námi a je to ještě pořád běh na dlouhou trať, ale je šance je snad už větší.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.