| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jo a asi tady stejně dostaneš pořádnou sodu že tablet dítěti ŽÁDNÝ. Tablety jsou tady na rodině výbušné téma hned za domácími porody, očkováním a odplenkováním.

Jinak co se týče jiného využití já ho využívám když něco potřebuji namísto notebooku, asi nejvíc na internet, hodně třeba na cestách, ale holt já jsem konzervativní starší ročník, tak prostě víc tíhnu ke "klasice" s klávesnicí.
No a na cestách je to ideální využití pro děti, to si pak pouštějí i pohádky apod.

Na tablet jsem pořídila takový pevnější obal, ale zatím žádné náznaky zničení od dětí nejsou. Mají ho už 2 roky a nespadl jim, neničí ho, chovají se k němu slušně, takže nemyslím že to nutně všechny děti hned rozflákají.
A chytrý mobil namísto tabletu taky nevidím jako dobré řešení, to už je zase malé moc, na častěji používání by mi vadilo že si ničí oči. I ten tablet bych pro tento věk pořídila spíš větší.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.