| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jak to máte s parkováním? U nás je zoufalé to, že celé okolí včetně polikliniky je zóna.

Takže prostě dám blikačky, odvedu babičku do čekárny, zkušeným okem odhadnu počet čtvrthodin (pak se určitě ještě někdo vecpe), pak jdu přeparkovat, pokud možno co nejblíže, zaplatím 50+ Kč do automatu, pak se vrátím a čekám. Babička začne pobrekávat, že je jí špatně, že se jí blbě sedí, že jí to bolí, že jsem bezcitnej a já se tvářím, jako když to nevnímám. Někdy ji někdo pustí. A já se tvářím nezúčastněně.

Pak jdu dovnitř prohlédnu si incizi abscesu, jsem pochválen, že jsem to dobře přelepil, pořešíme okolnosti sesterské péče, babičku usadím v čekárně, což není kde, už jí místo někdo zasedl, běžím pro auto, objedu kilometr jednosměrkami a jsem zpět...

Odvedu si ji k autu, naložím, odvezu domů a dostanu vynadáno, že jsem nezaparkoval na zóně před domem, ale o 50 m vedle na hodinách. Zaplatím 50 Kč a babička se dere ven a praští se do hlavy o dveře. Odvedu ji domu, umyju nádobí (určitě na ten den zrušila pečovatelku), nandám dětskou výživu osolím, nakrájím chleba na kostičky, okrájím symbolické kůrky tousťáku. Vyřeším nějak administrativu, třeba příspěvek na bydlení, špatně zaslanej důchod apod.

A ejhle už ve 14.00 jsem v práci jako na koni...

(Trochu kompilát...)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.