| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Diskutérko, já si myslím, že člověk už během té zkušební lhůty vidí, cítí, jestli mu práce jde, či nejde... ~;) Taky vycítí, jestli se s ním počítá či nepočítá... Během těch šesti měsíců i on sám pozná, jestli ho práce baví případně má třeba pár měsíců na nalezení jiné práce... Já jsem si třeba fakt více méně byla jistá, že mi smlouvu na dobu neurčitou dají... cítila jsem a i jsem to od nich slýchala, že jsou se mnou všichni spokojeni a od ostatních zaměstnanců jsem věděla, že neslibují, co nesplní.
Pokud dá firma zaměstnanci smlouvu na dobu neurčitou, tak tím podle mě říká, že si ho váží a záleží jim na tom, aby tam zůstal... Jasně, že firma může zkrachovat... ale tak to se může stát vždycky... každopádně se smlouvou na dobu neurčitou má skutečně zaměstnanec výhodnější postavení i v bance při žádosti o úvěr...
Takže podle mě je smlouva na dobu neurčitou opravdu výhra.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.