| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Léňo, neházej flintu do žita. Já mám v každým novým zaměstnání ze začátku peklo, nevím proč, lidi, obzvlášť ženský, mě prostě nesnáší, a to většinou ani nemluvím, jenom se snažím dělat, co mám. Nikde to ze začátku nebylo dobrý, a to už mám těch zaměstnání za sebou fakt dost.
Mám zásadu nic nehodnotit, s hodnocením počkat až ke konci zkušebky, protože spousta věcí se utřepe. Nezřídka lidi, co na mě reagovali podrážděně, mi časem sdělili důvod, který se mnou neměl co dělat, a vztahy pak byly dobrý.
Nevzdávej to, po třech dnech. Naopak jestli si myslíš, že už nemáš co ztratit, šla bych klidně do konfrontace se šéfkou, řekla jí narovinu, že mi to chování vadí, a jestli se nezačne chovat slušně, odejdeš. S některýma lidma to udělá divy.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.