| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Slupko, nepsala jsem ani že ty ani že všichni, naopak jsem psala, že jich znám jen maličko, pohybuju se nějak mezi jinými lidmi. Ty působíš psaným slovem velmi sympaticky a nemám problém věřit, že se i jinde vyskytuje kompetentmí personalista, konec konců považuji se za věřícího člověka :-).
Prostě jen ty (muž žádný), co jsem kdy viděla já, takové byly. Znala jsem pár korporátních personalistek, když muž ještě v korporaci pracoval a jezdili jsme na korporátní rodinné družby s utužováním kolektivu.
Tam mi utkvěla hlavně jedna holka, moc hezká a milá, hodná, ale fakt hloupoučká jak koala. Jestli se díváš na Neviditelné, tak Monika je přesně ona. Taky mi nikdy hlava nebrala, o jak důležitých věcech rozhoduje, jak je možné, že ji ta korporace angažuje, byla to šéfka personalistů tam. Možná měli nějak spočítáno, že se jim nejlépe vyplatí, že je milá a hezká. Kdo ví.
Ostatní personalistky z mého seznamu byly hlavně z doby, kdy jsem sama dělala v korporaci a ucházela se o místo tam. To byly čistokrevné Cosmodívky. Jedna dokonce i nosila do práce želvičku, aby jí doma nebylo smutno.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.