| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Adel, však píšu za mého dohledu wifinu pustím, když si ho vezmou z mého dohledu tak ji vypnu, já to mám tak, že prostě nemůžu jim neustále hledět přes rameno. Ale vím co v tabletu mají a jsem v klidu. Stejně tak chci mít kontrolu nad tím co se tam nahraje. Jednak kvůli dětem, a taky kvůli údržbě tabletu jako takového. Nemíním to furt čistit od hromady kr.vin natahaných z netu, dost na tom co se tam už tak přifaří k těm instalacím.

Moje děti z toho zatím moc rozum nemají a klidně se proklikají vším na co narazí. A číst neumí ani jeden, prvňák zatím stejně umí jen pár písmen. A samozřejmě předpokládám že s věkem se to bude měnit, ale teď nevidím přístup na net jako nutnost. Prostě jim vybírám hry které přístup nepotřebují. Zatím má syn jen jednu kde je to potřeba a to mu občas zapnu, a jinak má ho plný her kde to nepotřebuje.

A zakladatelka se ptala na možnosti zabezpečení a toto JE forma zabezpečení.

A když vidím co se i na youtube skrývá pod různými "nevinnými" názvy tak ani to jim samostatně nenechávám, prostě buď pod dohledem, nebo to vypnu. Youtube jim stejně většinou pustím kanál Lego city přes notebook do televizi a tam si to sledují dokola dozblbnutí ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.