| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No zajímá mně to, protože výkazy i platby jak na sociální tak na zdravotní se dělají souhrnně za všechny zaměstnance, na na člověka. Za jednotlivé zaměstnanci pouze 1x ročně na sociálku ELDP. Takže je mi divné jak lze zjistit zda je placeno za jednoho konkrétního člověka a ve správné částce.

Sociálka tu informaci nemá, ZP taky ne. Lze zjistit zda je zaměstnanec od zaměstnavatele přihlášen, to ano. Pak by šlo asi zjistit zda zaměstnavatel platí jaksi obecně, ale to si nemyslím že by měly oprávnění na přepážce říkat.

Co když zaměstnavatel zaplatil např - jen část měsíční platby z souhrnu - nelze zjistit a ani se to nijak nerozpočítává za které lidi to je, takto se to nebere.
Navíc to zda vykazovaný souhrn je správný a odpovídá mzdám zaměstnancům lze zjistit a rozklíčovat leda při kontrole. Leda teda na sociálku se 1x za rok dává ELDP ze kterého lze vyčíst objem mzdy za daný rok za člověka.

"No a nevím jak to máš ty s pojišťovnou, ale ta moje mi volá, pokud je nějaká změna." Pokud vím pojišťovny informují, pokud není člověk u žádného látce mzdy hlášen, ale jinak jsem ještě neslyšela že by volaly lidem že jejich zaměstnavatel je v prodlení s platbou. Ani vnitro.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.