| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

anemon,
u nás jedna babička pochopila a rezignovala, druhá s námi prakticky nekomunikuje - právě proto, že ona má přesnou představu o tom, jak se má člověk "věnovat dítěti" a když to neděláme, jsme zlí, nemáme ji rádi a dokonce si myslí, že jí to děláme naschvál. ~;)
To je možná i důvod, proč jsem na to "věnování" tak alergická. Naše matka se nám, jako sestře a mně, nikdy nevěnovala tak, jak jsme chtěly my, ale vždycky jen tak, jak chtěla ona. Takže ji zajímalo jen jak se učíme ve škole, ale jaké máme zájmy, co nás trápí nebo naopak těší, to ani náhodou. To jsou pro ni "blbosti". A když má její vnuk nějaké zájmy a chce se o něčem bavit, tak mu na to buď řekne, že to není normální nebo že ho schválně navádím, aby to dělal (např. "proč ho PODPORUJEŠ v tom, aby se zajímal o politiku, to přece dvanáctiletý dítě NEMŮŹE mít z vlastní hlavy, koukej mu to rozmluvit"... přitom já se o politiku nijak moc nezajímám a rozhodně ho k tomu nijak nevedu).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.