| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Teda, nezlob se, ale mě to přijde dost divoké to tvoje vyprávění ... Pokud lékař naměřil tak vysoký tlak, je asi normální, že se ho snaží léčit. Tuším, že dávky léků je třeba vychytat časem, takže pokud je tlak "snížený" moc, mělo by se změnit dávkování, ale asi ne lék zcela vysadit. Prohlídka na gynekologii po půl roce rozhodně není povinná, doporučená je po roce v normální situaci, možná ale má paní nějaké hraniční nálezy, kvůli kterým ji zvou častěji? Mám to tak taky a rozhodně mě nenapadá, že mě chtějí "šidit", spíš jsem ráda, že se věc hlídá. Pokud je pro paní moc 500 za návštěvu, tak asi leda změnit ordinaci, já platím jen 50 za jednorázová zrcadla. S ATB těžko říct, jestli se lékař ve vyšším věku nebál komplikací u virózy, ale hlavně mám pocit, že obvodní lékař nemá peníze "za výkony a za předpisy", ale "za hlavu", takže si nějakou přehnanou medikací nevydělá, naopak může mít potíže, pokud překročí limity léků dané pojišťovnou?
Jestli je paní mentálně v pořádku, jak říkáš, nechala bych to rozhodně na ní. Jestli ty sama patříš k lidem, odmítajícím léky, co to jde, pak tento názor nemusí mít každý. Maximálně bych jí třeba poradila, aby sdělila lékaři veškeré vedlejší příznaky léků, aby je mohl případně změnit nebo upravit dávkování.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.