| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

V drtivé většině zaměstnání (a v těch, kde se nevykonávají výhradně jen pseudočinnosti, zřejmě ve všech), pokud děláš pečlivě a poctivě, máš víc práce než na 40 hodin týdně. U fyzických prací máš snad padla (když nemusíš dělat přesčas za darmo) máš sice padla, ale obrovský výdej fyzických sil, který zřejmě způsobuje, že si pak neumíš představit, že i jiné lidé pracují, dokonce i mimo rachotu.
Učitel to má stejně jako kdokoliv jiný pracující, akorát lepším případě má výhodu, že část práce může udělat mimo školní barák, ale to už dneska taky není v všude, já jsem šla na mateřskou z inovace, že žádný učitel nesmí vylézt ze školy před čtvrtou a bude se to kontrolovat a zástupkyně to kontrolovala. V pátek do tří. Mně to bylo jedno, stejně jsem měla rozvrh, který mi tři dny v týdnu neumožnil vysmahnout před pátou, v pátek do dvou a pak dozor v jídelně, to taky ty tři nestihneš, pokud neflákáš třídnici.
Nestěžuji si, pouze říkám, že prostě není pravda, že učitelé chodí brzy domů, chodí, ale jen menšinově, prvostupňoví a protekční.
Pokud se vrátím do práce teď s malými dětmi, budu mít úplně stejný problém se školkou jako jiné ženské. Ráno začíná moc pozdě, abych byla včas v práci a odpoledne končí moc brzy, abych je bez stresu stíhala vyzvedávat. Budou v útulku od rána do večera. Odložení a ne pro rozvoj osobnosti, což např. soudružka Marxová nerozlišuje. Ale to je jedno.
A jo, prázdniny jsou fajn a taky zasloužené. Pokud je chcete, běžte hókat do školy, můžete začít třeba odpočinkovými předměty, to nic není, to umí každej, VŠ má taky každej, tak kde jsou ty fronty?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.