| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Podľa mňa...
V prvom prípade nesklamať syna...syn má akciu, sľúbim že prídem skôr, sľub nedodržím, nabudúce nesľubovať to čo nie som schopný dodržať alebo sľub dodržať...áno stávajú sa neočakávané situácie ale v tom prípade nereagovať "buď rád že so vôbec prišiel"
V druhom prípade deťom sa venovať tak aby sa o dva týždne na návštevu tešili. Cieľom pobytu u otca podľa mňa nemá byť "buď rada že si ich vôbec beriem" a inak si deti nevšímať ale keď si ich už zoberiem tak sa im aspoň trochu venovať, nemusí to byť každý víkend akvapark, bowling, zoo a legoland...ale nejaká spoločenská hra, pozrieť si spolu film ktorý deti baví, poskladať niečo z lega, prechádzka, návšteva rodiny a pod. Je pravda, že veľa mužov (väčšinou sú to muži) sa začne deťom venovať až po rozvode, ale niektorí ani potom nie ~d~ A je pravda, že veľa mužov (rodičov) sa deťom nevenuje ani keď sú kompletná rodina. Byť rozvedeným rodičom snažila by som sa raz za 2 týždne na víkend nejaký ten program vymyslieť.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.