| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

My bydlíme x desítek km od našich tchánů,kteří vždy evidentně upřednostnovali a upřednostnují manželova ml.sourozence,tak to máme asi i lehčí a tak na nás nevisí a my na nich taky ne.Já jim nevolám vůbec ani oni mě,i když čísla na sebe máme pro každý případ,vídáme se,řekla bych nyní,kdy už jsou všechna vnoučata dospělá,čili po takových25 letech,čím dál tím méně,už se to nechává jen na narozky většinou či vánoční návštěvu.
Jinak jim manžel volá tak 1x za 14 dní nebo zas oni jemu,mě po telefonu pozdraví a pak to s manželem proberem,co je u jeho rodičů nového. Holt už máme každý rád to svoje pohodlíčko a po tel.se toho probere taky hodně.Jinak s nima mám dobrý vztah,zapracovala jsem na sobě a už jim nikdy nic nekomentuju,svůj vl.názor si nechávám pro sebe a došla jsem tak k poznání,že jim tam nikomu ani můj náuor vlastně nechybí,tož co.Dělám to jako oni,jen se usmívám,pokývám hlavou a myslím si své a na vzájemné vztahy si tak nikdo nemůžem extra naříkat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.