| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak Alixo já to nemyslela nijak zle, asi jsem se jen špatně vyjádřila, tedy to zda si myslíš že je ten požadavek "normální".
Nicméně je prostě z tebe cítit taková nejistota, možná podvědomá, vlastně i ze založení této diskuze, proč se totiž jinak ptát jak to mají ostatní.

Ale také si myslím že je velmi těžké se takovému nátlaku bránit, ono se nám to lehko radí tady na diskuzi, ale když tomu musí člověk čelit reálně, jaksi tváří v tvář a ve vlastní rodině, tak je to něco jiného.
A taky to často začíná tím pomyslným "podáš prst", a pak následují dal a další ústupky, kdy člověk než se vzpamatuje zjistí že je někde kde by být nechtěl a ani nechápe jak se k tomu mohl nechat dotlačit.

Takže za mně ~R^ že to chceš stopnout a nedej se. Slušnost k tchyni je jedna věc, ale nemělo by to překračovat meze a jít za hranici vlastní psychické pohody.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.