| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No, dlouho - záleží, kdy pracovní doba začíná. Kdybys chodila na šestou, končíš při plném úvazku o půl třetí. Ale zase - máš někoho, kdo by ti ty děti do škol a školek vodil? Protože před šestou mají ještě zavřeno, že. U nás je školka od 6:00 do 16:00 a v místě práce prakticky žádná, manžel dojíždí do práce před 6 a vrací se po 16, já zkrátka jiný než zkrácený úvazek mít nemůžu. Na tvém místě bych byla ráda, že to vůbec nějak stíhám (ale dál se poohlížela jinde, to jo). Mimochodem, zkoušela jsi svého zaměstnavatele o zkrácený úvazek požádat? On by ti ze zákona měl vyhovět, máš-li děti mladší (tuším) 7 let a pokud mu to provozní podmínky trochu umožňují. Já jsem to zkoušela a nevyhověl, jsem si jistá, že by mi soud dal za pravdu, ale nemám na souzení se chuť, čas, energii a přijde mi to nefér, protože jindy mi v jiných věcech vyhověl dost ochotně.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.